Reflex Nutrition

Letos v létě přišla na český trh s doplňky výživy pro sportovce firma Reflex Nutrition. Pochází z Velké Británie, kde je v oblasti výrobních značek sportovní výživy jasnou jedničkou na trhu a v současné době je také nejdynamičtěji rostoucí evropskou značkou. Logicky si ji tedy volí ti, kteří chtějí tu nejlepší kvalitu na trhu a za rozumnou cenu.

Reflex Nutrition

Co je tedy na Reflex Nutrition tak výjimečného, si můžete přečíst na jejich oficiálním webu http://www.reflexnutrition.cz.

Výzkum je základním kamenem pro veškeré činnosti firmy Reflex Nutrition. Při sestavení výrobku si dávají záležet na tom, aby použili dávky, které jsou opravdu účinné a jejichž účinnost byla prokázána při dvojnásobném namátkovém výzkumu. Toto zaručuje, že když vypouští na trh nový výrobek, jsou si jisti, že bude fungovat. Používají zásadně jen nejnovější a nejprofesionálnější metody výzkumu, které lze ve světovém měřítku uskutečnit. Velmi přísná kritéria jsou také dodržována až do závěrečného testování, které u svých hotových výrobků provádí. Kromě toho, že je Reflex první společnost v této oblasti, které byl udělen certifikát kvality ISO9001, podnikají další namátkové testy svých výrobků, které zaručují, že je zboží v souladu s hodnotami, které jsou uvedeny na etiketách.

Firma Reflex Nutrition má již dlouhou dobu velmi blízký vztah se všemi sportovci a to jak z řad profesionálů, tak i z řad aktivních sportovců, kteří berou dané odvětví za svůj životní styl, a proto vytvořila svůj Reflex Team.

Nejdůležitějším smyslem Reflex Teamu, je zpětná vazba pro společnost Reflex Nutrition, která nechce za žádných okolností ztratit kontakt s konečným zákazníkem, protože právě konečný zákazník uzavírá řetězec celého procesu, který začíná použitím klinicky prověřených surovin, následně klinicky prověřených produktů na základě dlouholetého vývoje a na to navazujících nezávislých testů složení jednotlivých produktů.

Právě Reflex Team je základem uvedené zpětné vazby, která má významný vliv na další směrování společnosti a vývoj produktů. Mám tu čest, patřit do tohoto týmu a výrobky Reflex Nutrition můžu jen doporučit...

http://www.reflexnutrition.cz/team-koumal-lubos