SmartLabs Cup 2011

Po příjemných zkušenostech s konáním MČR juniorů v líšeňském Dělňáku, jsme se s pořadateli naší již tradiční pohárové soutěže v kondiční kulturistice a bodyfitness rozhodli, že další ročník uskutečníme zde. Hlavními partnery naší soutěže byly firmy Smartlabs, Racio a aktin.cz a ještě jednou všem sponzorům moc děkuji.

Jako obvykle, den před konáním soutěže jsme zafóliovali celý kulturák a nachystali vše potřebné, abychom druhý den ráno doladili pár drobností a soutěž mohla začít přesně podle harmonogramu.

Již předchozí soutěž - GP Krnov - naznačila, že letošní startovní pole závodníků bude sice méně početnější, zato však co se připravenosti závodníků týče kvalitnější, než v minulých letech. A skutečně, připravenost většiny závodníků by snesla i kritéria mistrovství republiky. Letošními hosty byla úspěšná závodnice Věrka Mikulcová, která usedla i na rozhodcovskou židli a Franta Šebela, alias Silák Franta, který ve svém poutavém programu připomněl odkaz známého brněnského recesisty a lamželeza Franty Koucourka. Bezchybnou hudební režii zajistil skvělý Petr Sedláček alias DJ SONIC a přímý přenos ze soutěže zajistil server Ronnie.cz

Reportáže a fotografie najdete na tradičních portálech ronnie.cz, muscleandfitness.cz, aktin.cz

Další fotografie pořídili Marek a Jarda Dobrý, videozáznamy Ronnie.cz a aktin.cz