Lubomír Koumal:

"Salta už přenechám mladším!"

 

Den před mistrovstvím České republiky ve fitness 2013 mě krátce vyzpovídal a jako obvykle profesionálně vyfotil kamarád a umělec s kouzelnou krabičkou Jarda Trnka. Své prostory nám poskytlo moderní brněnské fitness centrum MišMaš, Michale děkuji Ti. Původní rozhovor najdete na stránkách ronnie.cz

Dlouholetý český reprezentant Lubomír Koumal uzavřel svůj pětiletý odskok ke kategorii fitness získáním titulu mistra České republiky a těší se na návrat mezi kulturisty. Jak sám říká, salta a roznožky už přenechá mladším.

Je trochu neobvyklé ukončit kariéru "fitnessáka" titulem mistra republiky, když si ale uvědomíme vývoj v posledních letech, nic tak zvláštního na tom není. Nebylo s kým soutěžit, proto Luboš jezdil rovnou na mistrovství světa, Evropy nebo soutěže Arnold Classic, kde končil ve finále a v případě "Arnolda" dokonce stříbrný, jen ten kov z domácích prken nebylo kde vybojovat.

 

Výsledky v kategorii Mens fitness open:

Mistrovství České republiky 2013

Mistrovství Evropy ve fitness 2013

Mistrovství světa ve fitness 2012

Arnold Classic Europe 2012

Mistrovství Evropy ve fitness 2010

Mistrovství světa ve fitness 2010

Mistrovství světa ve fitness 2009
1. místo

3. místo

4. místo

2. místo

5. místo

6. místo

4. místo

 

Teprve letošní rok přinesl změnu a Luboš v Brně vybojoval zasloužené zlato. Níže naleznete fotografie z pátečního večera před soutěží. Je vidět, že ani po pěti letech ve fitness mu neschází kvalitní hmota, a nezbývá než se těšit na jeho návrat mezi kulturisty.